/O firmie/

/ECOOGRÓD

to profesjonalna pracownia projektowo-wykonawcza działająca na rynku dolnośląskim od 2009 roku. To zespół kreatywnych ludzi, którzy specjalizują się w realizacjach zielonych terenów. Nasze prace charakteryzuje profesjonalizm, innowacyjność i odważne rozwiązania projektowe.

ECOOGRÓD to architekci krajobrazu, ogrodnicy, dendrolodzy... po prostu specjaliści od terenów zielonych.

ECOOGRÓD oferuje kompleksowe usługi z zakresu architektury krajobrazu. Nasi architekci kładą szczególny nacisk na funkcjonalność i niepowtarzalność, dostosowując projekt do oczekiwań klientów.

Naszym założeniem jest , aby Państwa ogród był miejscem stwarzającym użytkownikom możliwość relaksu i wypoczynku w kontakcie z przyrodą.

Do realizowanych ogrodów wprowadzamy najwyższej jakości materiał szkółkarski, pochodzący tylko od sprawdzonych, najczęściej lokalnych dostawców. Rośliny selekcjonujemy osobiście. Przy ich doborze kierujemy się zasadą wprowadzania do ogrodów tylko gatunków odpowiednich do naszych warunków klimatycznych. Szczególny nacisk kładziemy na odpowiednie przygotowanie gleby, aby zapewnić roślinom optymalne warunki wegetacji.

Specjalizujemy się również w instalacji systemów automatycznego nawadniania. W swoich realizacjach stosujemy tylko materiały sprawdzonych producentów.

W krótkim czasie pomożemy Państwu
zrealizować wymarzony ogród!